Zvýhodnené modely MG

Využite zvýhodnenú ponuku a kúpte si nové MG! Získajte teraz mimoriadny bonus až 3 000 EUR na vybrané modely MG s továrenskou zárukou 7 rokov / 150 00  km.

 

Zvýhodnené modely sú ihneď k odberu u všetkých predajcov MG do vypredania zásob!

 

MG ZS

MG ZS je moderné, štýlové a komfortné SUV, ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú najlepší pomer ceny a výkonu bez kompromisov v oblasti praktickosti a štýlu.

Ideálne pre jazdu v meste aj mimo neho a predstavuje múdru voľbu pre vodičov, ktorí hľadajú priestranné a praktické vozidlo v kombinácii s najnovšími technológiami.

 

Akční ceny MG ZS

MG HS

MG HS nie je obyčajným SUV. Ponúka viac priestoru na nadýchnutie, viac vecí pod kontrolou, viac slobody. Viac príležitostí tráviť čas s ľuďmi, na ktorých nám skutočne záleží.

Jeho veľkorysá kabína poskytuje dostatok miesta a pohodlia pre celú posádku, zatiaľ čo naše inteligentné technológie dozerajú na hladký priebeh každého kilometra vašej cesty.

 

Akční ceny MG HS

MG EHS

Ak zvažujete prechod k elektromobilite, ale potrebujete občas zdolávať veľké vzdialenosti, dokonalou voľbou pre vás je MG eHS Plug-in Hybrid.

Vďaka kombinácii výkonného spaľovacieho motora a hospodárneho elektromotora znižujete spotrebu paliva emisie CO2 bez toho, aby ste museli obetovať maximálny dojazd.

 

Akční ceny MG EHS

* Všetky uvedené cenové údaje sú iba orientačné a platia na objednávky od 8.6.2023 do 31.7.2023 alebo do vypredania skladových zásob.