MG-EHS  

MG EHS

Plug-in Hybrid

Teraz s bonusom 2 500 EUR

Hybridný pohon
CO2 43g/km
258 k
0–100 km/h za 6,9 s
MG Pilot
Asistenčné systémy
Elektrický pohon
Desaťstupňová prevodovka
EU 7 rokov záruka
3x viac starostlivosti na 7 rokov

MG EHS Plug-in Hybrid so športovým vzhľadom a priestranným interiérom prekypuje pohodlím a mnohými premyslenými prvkami výbavy. Jednoducho nastúpte a vydajte sa na výpravu do neznáma. Uvoľnite sa vo veľkorysých sedadlách a vychutnajte si hladký priebeh cesty pod dohľadom inteligentných technológií. V ponuke sú dve rôzne výbavy – Emotion a Exclusive. MG EHS Plug-in Hybrid tak vyhovie všetkým vašim nárokom bez ohľadu na životný štýl.

BEZPEČNOSŤ
Cestovanie v bezpečí

Pri navrhovaní našich vozidiel kladieme vždy najvyšší dôraz na bezpečnosť. Plug-in hybridné prevedenie zdedilo od súrodenca s benzínovým motorom robustnú konštrukciu spoločne s paketom MG Pilot a ďalšími bezpečnostnými prvkami vysokonapäťových systémov na ochranu celej posádky.*

* MG EHS s benzínovým pohonom získal maximálne päťhviezdičkové hodnotenie v bezpečnostných testoch Euro NCAP, poprednej svetovej organizácie v oblasti dopravnej bezpečnosti.
Model EHS, ktorého návrh a konštrukcia zahŕňa už v štandarde rad systémov aktívnej aj pasívnej bezpečnosti, exceloval v najnovších testoch organizácie Euro NCAP zameraných na kolíznu ochranu a predchádzaniu stretom. Najnovšie testy sú pritom najprísnejšie v histórii testovania.

MG EHS Batériový modul

Batériový modul

Napriek tomu, že batériový modul nedisponuje takou kapacitou ako, je obvyklé u čistých elektromobilov, vzťahujú sa na neho tie isté bezpečnostné štandardy, a preto plní najrôznejšie bezpečnostné protokoly - krytie IP67 na ochranu proti vode, americkú normu bezpečnosti batérií US UL2580, predpis EHK OSN č. 100 (ECE R-100) pre elektromobily a bezpečnostné požiadavky na prepravu lítiových batérií UN38.3.

MG EHS 360 kamera

360° kamera

360° kamera celkom bez mŕtvych uhlov: pre pomalé prechádzanie zákrut alebo bezpečné cúvanie.

MG EHS červené z boku

Robustná konštrukcia

Celá karoséria vozidla využíva vysoký podiel vysokopevnostnej ocele a ocele valcovanej za tepla pre zabezpečenie špičkovej pevnosti a bezpečnosti celého vozidla.

JAZDNÉ VÝKONY
Výkon a dynamika pre radosť za volantom

MG EHS Plug-in Hybrid sprostredkuje potešenie z jazdy vďaka spojeniu výkonného elektromotora, preplňovaného spaľovacieho motora a skvele odladeného podvozku.

MG EHS XDS Elektronická uzávěrka diferenciálu

XDS Elektronická uzávierka diferenciálu

Prenos vysokého výkonu sa musí vysporiadať s výzvami najrozličnejších zákrut. MG EHS Plug-in Hybrid s elektronickou uzávierkou diferenciálu (systém XDS) dokáže potláčať nedotáčavosť aj výkonové straty a svojím správáním sa tak pripomína viac športové vozidlo s príkladným ovládaním vo všetkých jazdných situáciách.

MG EHS Hnací ústrojí

Výkonné hnacie ústrojenstvo

Maximálny výkon elektromotora je 122 koní + maximálny výkon spaľovacieho motora 162 koní + maximálny krútiaci moment elektromotora 230 Nm + maximálny krútiaci moment spaľovacieho motora 250 Nm. MG EHS Plug-in Hybrid akceleruje z 0 na 100 km/h za 6,9 sekundy, čím sa radí medzi špičku segmentu.

Plug-in Hybrid
Pohodlná jazda

Vďaka inteligentnému spojeniu výkonného spaľovacieho motora a čistého elektromotora znižujete emisie CO2 bez toho, aby ste museli obetovať maximálny dojazd. MG EHS Plug-in Hybrid s inteligentnou riadiacou jednotkou a desaťstupňovou prevodovkou dokáže znižovať spotrebu paliva a súčasne aj emisie. K tomu naviac aj sprostredkovať potešenie z jazdy za volantom.

Elektrický pohon
Desaťstupňová prevodovka
1,8l/100 km
Spotreba paliva
52 km
Dojazd na elektrinu
MG EHS v meste z boku
MG EHS ve městě zpředu

Nízka spotreba paliva a emisie CO2

MG EHS Plug-in Hybrid s mimoriadne hospodárnym preplňovaným motorom s priamym vstrekovaním a elektromotorom vykazuje emisie CO2 na úrovni len 43 g/km a spotrebu paliva 1,8 l/100 km. Batéria s kapacitou 16,6 kWh umožňuje čisto elektrický dojazd 52 km (podľa WLTP). Uvedené aspekty sa premietajú do nízkych prevádzkových nákladov Plug-in hybridnej verzie MG e-HS.

MG EHS převodovka

Desaťstupňová prevodovka a elektronický diferenciál (EDU)

Štvorstupňová prevodovka elektromotora v spolupráci so šesťstupňovou prevodovkou spaľovacieho motora zabezpečujú dokonale vyrovnané a plynulé dávkovanie výkonu. Účinnosť viac ako 94 % a odozva necelé 0,2 sekundy vypovedá o mimoriadne hladkom a rýchlom fungovaní celého systému.

Pohonné ústrojenstvo 2. generácie
S desaťstupňovou prevodovkou
MG EHS Jednotka řízení

Nová inteligentná jednotka riadenia HCU

Úplne nová jednotka riadenia hybridného pohonu (HCU) priebežne analyzuje výkonové požiadavky na základe jazdných podmienok a rozhoduje o rozdeľovaní výstupného výkonu a riadení toku energií z batérie. Kľúčová je schopnosť tejto jednotky aktívne sa učiť zo spôsobu jazdy vodiča a uplatňovať tieto poznatky v rámci distribúcie energie. Čím viac jazdíte, tým rozumnejšie vaše vozidlo bude.

Inteligentné HCU
Jednotka riadenia hybridného pohonu
MG EHS nabíjení

Pokročilá technológia elektrického pohonu

Plug-in hybridné MG EHS od plne elektrických modelov MG ďalej zdedilo pokročilé technológie elektromobilov, ako napr. elektromotor s integrovaným olejovým chladením alebo batériu od CATL s vysokou energetickou hustotou a aktívnym kvapalinovým chladením.

MG EHS Zezadu

Ťažná kapacita

Harmonická súčinnosť efektívneho elektromotora a benzínového motora sa premietla do optimálnej ťažnej kapacity vozidla. MG EHS Plug-in Hybrid umožňuje ťahanie prívesov s hmotnosťou až 1500 kg.

Videoposter

Pre Vás

               
MG PILOT
MG Pilot

Funkcia autonómneho riadenia na úrovni 2, ktorá zaistí bezpečné a pohodlné cestovanie.

Autonómne riadenie na úrovni 2
Pri rýchlostiach 0–60 km/h
Bezpečnostné funkcie
Aktívne a pasívne
     
MG EHS zhora
MG EHS spredu
MG EHS zo zadu
MG EHS zhora
MG EHS spredu
DIZAJN
Dynamika v každom detaile

MG EHS Plug-in Hybrid sa pýši smelými krivkami a výraznými prvkami čistokrvného SUV.

Dizajn vyvolávajúci emócie
Energická a dynamická identita
Jednoduché ovládanie
Interaktívne dotykové ovládanie
Športový interiér
Jedinečný pôžitok z jazdy
         
MG EHS mriežka
MG ESH zaparkované
MG EHS Svetlo
MG EHS zrkadlo
MG EHS kľučka
MG EHS mriežka
MG ESH zaparkované

Dizajn vzbudzujúci emócie

Dynamický predok vozidla, mriežka chladiča s diamantovým vzorom spoločne s 18" športovými zliatinovými kolesami už v štandarde a športovými líniami dávajú na obdiv v každú dennú dobu prepracovaný dizajn MG EHS Plug-in Hybrid.

MG eHS Sportovní interiér

Športový interiér

Trojramenný volant so sploštenou spodnou časťou, čalúnenie s perforovanou kožou s červeným prešívaním a športové sedadlá s integrovanými opierkami podčiarkujú atmosféru špičkových jazdných výkonov.

   
MG EHS červená
MG iteriér čierna
MG EHS červená
MG iteriér čierna

V znamení svetla

O jedinečných vlastnostiach vozidla vypovedajú výkonné LED svetlomety, zadné dynamické ukazovatele smeru alebo ambientné osvetlenie „Aurora" s ponukou 64 farebných odtieňov.

POHODLIE
Pohodlne sa usaďte a môžete vyraziť

V pohodlí je život príjemnejší. Preto je pohodlie na palube MG EHS Plug-in Hybrid tak dôležité. Kedykoľvek otvoríte dvere vozidla a pohodlne sa usadíte v komfortných sedadlách s na dotyk mäkkým a príjemným čalúnením.

MG EHS Pohodlie
MG EHS interiér

Kvalitné materiály

Keď sa do MG EHS Plug-in Hybrid usadíte, prakticky všetky povrchy, ktorých sa dotýkate, sú mäkké. Sedadlá sú čalúnené pravou kožou, rovnakým materiálom je obšitý aj volant a skvelé pocity taktiež evokuje kožou čalúnená prístrojová doska.

Sedadlá čalúnené pravou kožou Bader

Sedadlá navrhnuté s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a pohodlie sú čalúnené pravou kožou Bader® a materiálom Alcantara®. Uvedená kombinácia materiálov zabezpečuje nielen vyššiu kvalitu s jemným a luxusným povrchom, ale taktiež lepšiu priľnavosť a oporu pri dynamickej jazde.

MG EHS interiér zadok

Priestornosť a odkladacie priestory

Cestujúci na zadných sedadlách sa môžu tešiť z ponuky veľkorysého priestoru a nastaviteľných operadiel s držadlom na nápoje a úložnou schránkou v zadnej lakťovej opierke.

MG EHS ovládanie zadných dverí

Elektricky ovládané zadné dvere batožinového priestoru

Inteligentné elektricky ovládané výklopné zadné dvere umožňujú automatické otváranie a zatváranie a ľahký prístup do batožinového priestoru.

* Iba vo verzii EXCLUSIVE

MG EHS Panoramatické okno

Panoramatické strešné okno

Stačí jednoducho otvoriť a vychutnávať si slnečné lúče alebo sa započúvať do zvukov prírody.

* Iba vo verzii EXCLUSIVE

1,19m²
Panoramatické strešné okno
MG EHS interiér spredu

Vynikajúce odhlučnenie a potlačenie vibrácií

95 % povrchov Plug-in hybridného MG EHS je pokryté zvukotesným materiálom na potlačenie hlukov a vibrácií. Keď je ticho, máte pocit ako v koncertnej sále. A keď sa prehráva hudba, zvukové vlny ihneď navodia vrcholné potešenie z jazdy.

MG EHS klimatizácia

Systém čistenia vzduchu

MG EHS Plug-in Hybrid vďaka filtru PM2.5 odstraňuje škodlivé častice vrátane zrniek peľov a niektorých vírusov, aby bolo ovzdušie v interiéri vozidla čo najčistejšie.

MG EHS Palubná doska
TECHNOLÓGIE
Mobilita podporená informáciami

Plne digitálna prístrojová doska sprostredkuje viac informácií o vozidle.

           
MG eHS Palubní deska 6
MG eHS Palubní deska 1
MG eHS Palubní deska 2
MG eHS Palubní deska 3
MG eHS Palubní deska 4
MG eHS Palubní deska 5
MG eHS Palubní deska 6
MG eHS Palubní deska 1

12,3" digitálna prístrojová doska

Digitálna prístrojová doska s uhlopriečkou 12,3" komunikuje s dotykovým displejom a sprostredkuje viac informácií o jazde.

MG EHS dotykový displej

10,1" farebný dotykový displej

Audiosystém s farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 10,1" s podporou digitálneho vysielania (DAB), satelitnou navigáciou a technológiou Apple CarPIay/Android Auto ponúka všetko potrebné na dosah ruky.

Mg EHS Komfort
Emotion

MG EHS
Plug-in Hybrid

 
 • 6 airbagov
 • Bezpečnostné systémy ABS, SCS, FCW, LDW, RTA
 • Predné a zadné parkovacie senzory
 • Zadná parkovacia kamera
 • Vyhrievanie predných sedadiel
 • Sedadlo vodiča ovládané elektricky
 • Automatická dvojzónová klimatizácia
 • Adaptívny tempomat (ACC)
 • Audiosystém s 10,1" farebným displejom
 • Navigácia
 • Digitálny prístrojový panel s 12,3" farebným displejom
 • 18" kolesá z ľahkých zliatin
EHS luxury model
Exclusive

MG EHS
Plug-in Hybrid

Navyše k výbave Emotion:

 
 • Predné LED svetlomety
 • 360° panoramatická kamera
 • Panoramatické strešné okno
 • Predné športové sedadlá v kombinácii s Alcantarou
 • Kožené čalúnenie sedadiel
 • Sedadlo spolujazdca ovládané elektricky
 • Elektricky ovládané piate dvere
 • Hliníkové športové pedále

Špecifikácia

Výbava Emotion 1.5 TGI + elektro Exclusive 1.5 TGI + elektro
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka (mm) 4574 4574
Celková šírka (mm) 1876 1876
Celková výška (vrátane strešných lyžín) (mm) 1685 1685
Celková šírka vrátane sklopených zrkadiel (mm) 2078 2078
Rázvor kolies (mm) 2722 2722
Svetlá výška (mm) 145 145
Objem batožinového priestoru (l) 448 448
Maximálny objem batožinového priestoru pri sklopených zadných sedadlách (l) 1375 1375
Prevádzková hmotnosť (kg) 1812 - 1850 1812 - 1850
Najväčšia technicky prípustná hmotnosť (kg) 2196 2196
Hmotnosť nebrzdeného prívesu (kg) 750 750
Hmotnosť brzdeného prívesu (kg) 1500 1500
Motor
Typ 1.5 TGI 1.5 TGI
Max. výkon (kW (k)/ot/min) 119 (162) / 5500 119 (162) / 5500
Max. krútiaci moment (Nm /ot/min) 250 / 1700 - 4300 250 / 1700 - 4300
Typ paliva Bezolovnatý benzín (RON95) Bezolovnatý benzín (RON95)
Objem palivovej nádrže (l) 37 37
Elektromotor a batéria
Max. výkon (kW (k)/ot/min) 90 (122) / 3700 90 (122) / 3700
Max. krútiaci moment (Nm /ot/min) 230 / 500 - 3700 230 / 500 - 3700
Kapacita (kWh) 16,6 16,6
Bežné nabíjanie (bežná domová zásuvka - 230V/10A) 7,0 hodin (100%) 7,0 hodin (100%)
Bežné nabíjanie (kábel Mennekes - 230V/16A) 4,5 hodin (100%) 4,5 hodin (100%)
Hybridný systém
Max. systémový výkon hybridného pohonu (kW (k)) 190 (258) 190 (258)
Max. systémový krútiaci moment hybridného pohonu (Nm) 370 370
Prevodovka 10 stupňová elektronicky riadená automatická prevodovka 10 stupňová elektronicky riadená automatická prevodovka
Jazdné výkony a spotreba
Maximálna rýchlosť (km/h) 190 190
Zrýchlenie (0-100km/h) (s) 6,9 6,9
Dojazd na plne nabitú batériu, kombinácia (WLTP, km) 52 52
Spotreba el. energie, kombinovaná prevádzka (WLTP, Wh/km) 240 240
Spotreba paliva, kombinovaná prevádzka (WLTP, L/100km) 1,8 1,8
Emisie CO2, kombinovaná prevádzka (WLTP, g/km) 43 43

Všetky ceny, údaje a vyobrazenia sú len informatívne, odporúčané spoločnosťou M Motors SK s.r.o. a nezaväzujú k uzatvoreniu zmluvy. Fotografie sú iba ilustračné. Pre konkrétnu ponuku, prosím, kontaktujte svojho autorizovaného predajcu MG.